celoslovenská konferencia IMPULZ

Divadlo Pôtoň a pracovná skupina Vzdelávanie „Protifašistickej koalície“

pozývajú: 

 

celoslovenská konferencia

IMPULZ

Divadlo Pôtoň v Bátovciach, 30. máj 2016, 11.00 – 16.00 

TRI HLAVNÉ CENY PRE DETI PROJEKTU DARUJEM TI TULIPÁN

Máj 2016. Medzinárodný filmový festival pre deti a mládež, Zlín 2016.
Na výtvarnej súťaži pre zrakovo postihnuté deti Radosť tvoriť, ktorá je sprievodným podujatím Medzinárodného filmového festivalu pre deti a mládež Zlín 2016, získali deti projektu Darujem ti tulipán 3 hlavné ceny. 
Radosť tvoriť je výtvarná súťaž pre zrakovo postihnuté deti na Medzinárodnom filmovom festivale pre deti a mládež v moravskom Zlíne, ktorého 56. ročník sa začína o týždeň 27. mája 2016.

Buď dobrovoľníkom pre radosť!

Staň sa dobrovoľníkom Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra 2016!

Všetky informácie nájdeš TU.

Venujte nám svoje dve percentá

 

Viac si prečítajte TU

Diskusia s prezidentom SR v Nitre

Boli sme za Asociáciu Divadelná Nitra pozvaní na stretnutie prezidenta SR Andreja Kisku s osobnosťami Nitrianskeho kraja, ktoré sa konalo 4. februára 2016 v Nitrianskej galérii. Diskutovalo sa o prioritách prezidenta v budúcom smerovaní Slovenska - o zdravotníctve a školstve. My sme pridali aj kultúru :) Prikladáme fotografiu nižšie!

S dobrovoľníkmi to vieme!

V januári sme zožali v oblasti dobrovoľníctva hneď dva úspechy!
V rámci slávnostného odovzdávania cien dobrovoľníkom mesta Nitry za rok 2015 Srdce na dlani naša dobrovoľníčka bola ocenená ďakovným listom v kategórii dlhodobá pomoc v organizácii. Vzápätí sme dostali certifikát a nálepky od Platformy dobrovoľníckych centier a organizácií. Čítajte ďalej! 

EX POST 2015

Milí priatelia – spoluorganizátori, spolupracovníci, donori, partneri, návštevníci a priaznivci,


na sklonku tohto roka si dovoľujeme poďakovať Vám za priazeň, spoluprácu, podporu i návštevu Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra 2015. Aj za empatiu.


Zároveň Vás pozývame k účasti na 25. ročníku festivalu, ktorý sa s témou Óda na radosť? uskutoční 23. – 28. septembra 2016, v období predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európy.      


Pod názvom Ex post Vám posielame základné údaje a čísla o festivale TU.

 

Želáme Vám  do roku 2016 veľa dôvodov na radosť.             

Divadelná Nitra 2015 bola festivalom občianskej odvahy

Medzinárodný festival DIVADELNÁ NITRA, ktorý sa konal od 24. do 29. septembra 2015, ponúkol produkcie z jedenástich krajín – Belgicka, Česka, Francúzska, Izraela, Lotyšska, Nemecka, Poľska, Ruska, Španielska, Ukrajiny a Slovenska. Predstavenia hlavného programu navštívilo vyše 3 300 ľudí, sprievodné akcie rôznych žánrov pre všetky vekové skupiny zaznamenali 4 800 návštevníkov. 

Festival podporili