Aj Váš hlas rozhodne o podobe Divadelnej Nitry!

03.04.2019 12:04

Prišiel čas, kedy aj Vy môžete rozhodnúť, ako bude vyzerať mesto Nitra v najbližších mesiacoch. Vďaka grantovému programu Mením Moje Mesto dostali kreatívne nápady občanov a organizácií mesta Nitra šancu získať podporu, potrebnú na ich realizáciu. Dajte svoj hlas nášmu projektu a pomôžte nám tak získať dotáciu... Odo dnes do 22. apríla!

Projekt Asociácie Divadelná Nitra AGORA NITRA – PODOBY SLOBODY / THE FACES OF FREEDOM sa dostal do úzkeho výberu 57 predložených projektov. Podporených však bude len 20 z nich a o tom rozhodne verejné hlasovanie.

Stena slobody, Osobnosti o slobode, Občania o slobode, Sloboda / nesloboda médií a sociálnych sietí, Sloboda pod lampou...

AGORA NITRA – PODOBY SLOBODY / THE FACES OF FREEDOM je projekt Asociácie Divadelná Nitra, ktorý sa uskutoční od mája do novembra 2019 v Nitre. Prostredníctvom prezentácií filmu, vizuálneho umenia, hudby, literatúry a diskusií s osobnosťami i občanmi o rôznych podobách slobody chcú predkladatelia vzdať hold slobodnej dobe, v ktorej žijú už 30 rokov.

Projekt AGORA NITRA – PODOBY SLOBODY... poskytne občanom mesta možnosť aktívne sa zapojiť do mnohých podujatí, dať najavo svoju predstavu slobody a prostredníctvom intenzívneho zážitku upevniť svoj vzťah k slobodám rôzneho druhu.

Hlasovanie je jednoduché.

Stačí, ak na stránke https://mmm2019.hlasobcanov.sk/

  • kliknete na Hlasovanie
  • zvolíte sekciu KULTÚRNE HODNOTY a označíte náš projekt AGORA NITRA – PODOBY SLOBODY
  • potom kliknete na "Hlasovať”
  • vypíšete údaje vo formulári a kliknete na Poslať overovací kód
  • po tom, ako prostredníctvom SMS dostanete kód, vpíšete ho do formulára a odošlete hlas.

 

Hlasovať z jedného mobilného čísla sa dá len raz. Svoj hlas však môžete udeliť 1 až 5 projektom.

 

Grantový program realizuje Mesto Nitra v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou. Do výzvy sa mohli zapojiť inovatívne formáty z rôznych oblastí. Hlasovať môžete od 1. do 22. apríla do 23.59 hod. Aj vy môžete svojím hlasovaním rozhodnúť o tom, čo sa tento rok v meste Nitra zmení k lepšiemu. 

Ďakujeme za Váš hlas!

Festival podporili