Ako na divadlo v Nitre

09.03.2017 09:03

s Divadlom Andreja Bagara
a inscenáciou


Laca Keratu
DOBRO 
réžia: Svetozár Sprušanský

                                         

Projekt AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara je súčasťou celoročného projektu neformálneho vzdelávania o divadle AKO NA DIVADLO 2017, ktorý pripravuje Asociácia Divadelná Nitra, a ktorý je určený študentom stredných a vysokých škôl z rôznych miest Slovenska, ako aj širokej verejnosti. Celoročný projekt AKO NA DIVADLO 2017 pozostáva zo štyroch samostatných častí, ktorých cieľom je ponúknuť čo najrozmanitejšie aktivity a osloviť rôzne cieľové skupiny.

AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara a s inscenáciou DOBRO je prvou z týchto aktivít. V máji 2017 pripravujeme ďalšiu časť AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara, zameranú na inscenáciu JÁNOŠÍK v réžii Rastislava Balleka.

Cieľom projektu AKO NA DIVADLO V NITRE s Divadlom Andreja Bagara je prostredníctvom neformálneho vzdelávania v oblasti divadla rozvíjať tradičné poznatky a skúsenosti mladých ľudí s divadlom, obohacovať ich vedomosti o súčasnom slovenskom divadle a divadelnej tvorbe a inscenáciách Divadla Andreja Bagara v Nitre. Viac informácií TU.

Festival podporili