Divadelná Nitra s vianočnou atmosférou

01.12.2017 09:12

Štyri desiatky hostí privítal štáb Divadelnej Nitry na predvianočnom večierku pre partnerov a spoluorganizátorov Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra, ktorý sa uskutočnil 30. novembra v Štúdiu Divadla Andreja Bagara v Nitre. 

 

Divadelná Nitra 2017 v spomienkach, obrazoch a číslach. Multiinštrumentalista Drahoš Daloš a jeho pastierske hudobné nástroje. Čaša vína i pivo, tradičná domáca kapustnica a zákusky, no najmä poďakovanie a darček za tohtoročnú spoluprácu.

FOTOGALÉRIA Z VEČIERKA

To všetko čakalo na tých, ktorí v zasnežený zimný podvečer zavítali na stretnutie. Medzi nimi boli aj poslanci Mestského zastupiteľstva v Nitre, členovia vedenia či zástupcovia spriatelených organizácií – Krajskej knižnice Karola Kmeťka, Krajského osvetového strediska, Divadla Andreja Bagara a Starého divadla Karola Spišáka, Základnej školy kniežaťa Pribinu, iniciatívy Rozbicyklujme Nitru, o. z. Pokoj a dobro, Botanickej záhrady SPU, zástupcovia ďalších partnerských inštitúcií a donorov, ako aj viacerí spolupracovníci festivalu.

Ďakujeme všetkým, ktorí preukázali priazeň Asociácii Divadelná Nitra v roku 2017!

Festival podporili