RE-konštrukcia tímu

19.05.2018 04:05

RE-konštruovaný tím Divadelnej Nitry 2018

Nový ročník medzinárodného festivalu Divadelná Nitra so sebou prináša nové výzvy. Preto sme v štábe privítali aj nové mená, ktoré sa postarajú o vydarenú akciu a hladký priebeh podujatia. Medializáciu festivalu doma i v zahraničí bude mať na starosti PR manažér Marek Suchitra a efektívny chod kancelárie Divadelnej Nitry prevezme office manažérka Ivana Pirschelová.

Bc. Marek Suchitra

Moje meno je Marek Suchitra a momentálne študujem magisterský stupeň scenáristiky a dramaturgie na Filmovej a televíznej fakulte VŠMU. Okrem štúdia sa venujem už viac ako 10 rokov práci v dabingu. Pre veľkú záľubu v médiách a reklame sa mi podarilo stať sa PR manažérom viacerých kultúrnych podujatí (Visegrad Film Forum, Cena mladého publika,  Áčko 2016) a v súčasnosti sa venujem kampani pre celovečerný film režiséra Teodora Kuhna Ostrým nožom. Prostredie online marketingu a sociálne médiá spravujem pre Asociáciu slovenských filmových klubov, Febiofest a Fest Anču. Verím, že moje skúsenosti a sledovanie aktuálnych trendov prinesie čerstvý vzduch a nové nápady pre Divadelnú Nitru a hádam sa spoločne dostaneme ešte bližšie k ľuďom.

Mgr. Ivana Pirschelová

Moje meno je Ivana Pirschelová a som nová posila v pracovnom kolektíve Divadelnej Nitry. Ako office manažérka mám na starosti chod kancelárie a sekretariátu, takže sa na mňa možno obrátiť s akoukoľvek požiadavkou. Milujem cestovanie, kultúru a dobré jedlo. Som optimistický a zodpovedný človek s kreatívnym duchom a umeleckou dušou. Teším sa na našu spoluprácu.

 

 

 

Divadelná Nitra má z oboch nových tvárí v štábe radosť a teší sa na skvelú spoluprácu.

Festival podporili